KVALITA OD A DO Z


MANAP KM s.r.o.
Žalkovice provozovna
Břest na silnici č.55.
IČ: 27730093
DIČ: CZ27730093


Petr Bureš
tel: +420 777 227 471
bures@manap-km.cz
Proč Humbaur? "Kvalita od A do Z"  

Mnohaleté zkušenosti
Jako jeden z vedoucích výrobců přívěsů pro osobní automobily a rozvíjejících se výrobců návěsů vyrábí Humbaur ročně přibližně 50 000 přívěsů a návěsů. Od založení podniku Humbaur vyrobil již více než 500 000 vozidel. Znalosti získané v průběhu desetiletí se dnes odrážejí v každém přívěsu.  

Vysoký smysl pro kvalitu
Robustní a s dlouhou životností - takový musí být přívěs. Proto Humbaur používá výhradně kvalitní komponenty a vždy dbá na prvotřídní zpracování. Než přívěs opustí závod, zkontroluje vysoce kvalifikovaný technik každý jednotlivý detail.   

Rozmanitost a flexibilita
Našim zákazníkům nabízíme flexibilní a mnohostranné řešení v oblasti přepravy. Tak soukromí zákazníci, tak podnikatelé najdou u nás vždy vhodného pomocníka při přepravě pro nejrůznější účely použití.   

Široký sortiment příslušenství
Vedle rozsáhlého sériového vybavení nabízí Humbaur velký výběr příslušenství. Tímto způsobem si může každý zákazník prostřednictvím různých konstrukčních dílů sestavit přívěs na míru přesně podle svých individuálních potřeb.  

Nejmodernější výrobní procesy
Kvalita začíná v detailu - to znamená, že společnost Humbaur používá výlučně komponenty renomovaných výrobců. Výměna zkušeností s dodavateli přitom umožňuje nepřetržité zlepšování našich produktů.   

Made in Germany
Každý z přibližně 350 sériových modelů se přitom neustále vyvíjí a vyrábí podle nejaktuálnějšího stavu techniky. Tak je zaručena prvotřídní kvalita a trvalá přesnost výroby - kvalita made in Germany.